Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

DOSTAWA

Przy zamówieniu powyżej 200 zł wysyłka za darmo!

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt przesyłki kurierskiej to około 20 zł i  25 zł jeśli jest to przesyłka za pobraniem (płatność w momencie odbioru przesyłki). Paczką kurierską wyślemy do Państwa dowolną ilość ubrań w tej cenie. Koszt przesyłki za pośrednictwem Poczty to 10 zł list polecony ekonomiczny lub 15 zł list polecony priorytet. W przypadku Poczty Polskiej są to ceny za jedną sztukę w paczce, za każdą dodatkową sztukę dolicza się 2 zł w przypadku listu ekonomicznego i 4 zł w przypadku listu priorytetowego. Są to kwoty brutto i zawiera koszty pakowania towaru. W przypadku Poczty Polskiej nie ma możliwości wyboru formy płatności za pobraniem.

 

Odbiór osobisty

  • Odbiór osobisty zamówienia jest możliwy w siedzibie naszej firmy ul. Krupnicza 8, 31-123 Kraków, po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru. 
  • Po przygotowaniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia dogodnego dla Państwa terminu odbioru. 
  • W celu odebrania zamówienia klient musi zgłosić się do naszej siedziby podając imię i nazwisko oraz dowód wpłaty (w przypadku płatności przelewem). 
  • Klient odbierając towar potwierdza jego zgodność z zamówieniem poprzez podpisanie protokółu odbioru.

 

Termin realizacji
Termin realizacji dostawy wynosi od 24 godzin do kilku dni od zaksięgowania wpłaty (dni robocze). Nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowe doręczenie paczki przez firmę spedycyjną.


Menu

Top